Właściciel:
mgr inż. Jan Marjanowski
Założyciel i właściciel firmy. Absolwent Politechniki Gdańskiej i pracownik Katedry Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych. Ekspert w zakresie uzdatniania wody, ochrony przeciwkorozyjnej, chemicznego oczyszczania i środków korekcyjnych do wody kotłowej i chłodniczej. Posiada ponad 40 patentów i wzorów użytkowych w zakresie szeroko pojętej chemii energetycznej i antykorozji, ponad 40 lat doświadczenia zawodowego w branży. Uprawnienia CLDT.

wyślij e-mail

Dyrektor zarządzający:
mgr inż. Marta Marjanowska
Specjalista w zakresie organizacji i ekonomiki procesów technologicznych, szczególnie w uzdatnianiu wody pitnej i przemysłowej oraz chemicznego czyszczenia. Absolwentka Uniwersytetu Techniczo-Przyrodniczego w Bydgoszczy na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.
Dyrektor ds. techniczo-technologicznych:
mgr Arkadiusz Nalikowski
Specjalista w zakresie uzdatniania wody, doboru chemicznych środków korekcyjnych do układów wody chłodzącej i kotłów oraz zabiegów chemicznego oczyszczania. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Chemii. Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w branży.
Specjalizacja:
chemiczne środki korekcyjne, nowe technologie, ekspertyzy korozyjne.
Kierownik laboratorium:
mgr inż. Anna Piotrzkowska
Specjalista w zakresie biocydów i dezynfektantów oraz aparatury pomiarowej i testów. Absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Biotechnologia.
Specjalizacja: dezynfekcja układów wody lodowej i chłodzącej w zakładach przemysłu spożywczego, biocydy.
Specjalista ds. serwisu:
inż. Patryk Solecki
Specjalista w zakresie serwisowania urządzeń do uzdatniania wody dla potrzeb instalacji i urządzeń energetycznych, praktyk zabiegów  pasywacji powierzchni ocynkowanych oraz kontrolingu  procesów. Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Korozyjna.
Kierownik serwisu i montażu stacji uzdatniania wody:
mgr inż. Damian Bilicki
Specjalista w zakresie budowy stacji uzdatniania wody dla potrzeb wody pitnej, uzupełniania układów chłodzenia i zasilania kotłów wodnych, parowych i wytwornic pary. Szef grupy montażowo-rozruchowej. Absolwent Politechniki Gdańskiej na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki.
 
Technolog ds. uzdatniania wody:
mgr inż. Maciej Sadaj
Specjalista w zakresie uzdatniania wody oraz projektowania, obsługi i chemicznego czyszczenia instalacji membranowych. Absolwent Politechniki Gdańskiej na Wydziałach Chemicznym oraz Inżynierii Lądowej i Środowiska.
Specjalista ds. analiz chemicznych i administracji:
mgr Dagmara Januszewska
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Chemii oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.